Pielgrzymka Diecezjalna Kół Różańcowych

W duchowej jedności z inicjatywą „Różaniec do granic” doroczna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Częstochowskiej odbędzie się w tym roku do Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie. Podczas pielgrzymki będziemy się modlić  w intencji o powołania kapłańskie, a także za nasze rodzin, parafie i Ojczyznę. Program Pielgrzymki wraz z plakatem został przesłany do naszych parafii i jest zamieszczony na stronie: www.sanktuariummrzyglod.pl. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie Koła Różańcowe wraz Zelatorami i Moderatorami Parafialnymi. Zachęcamy, by z każdej parafii były co najmniej 2 -3 osoby. Do Spotkania.