Wielki Piątek – Droga Krzyżowa na Kalwarii Mrzygłodzkiej

O godz. 12. 00 w południe, a wiec w tym czasie kiedy Chrystus rozpoczął 3 godzinne konanie na krzyżu rozpoczęliśmy w naszej Parafii Drogę Krzyżową na Kalwarii. Rozważania poprowadził ks. Piotr, które ubogaciły nas i pomogły głębiej popatrzeć na siebie w perspektywie dzisiejszego świata. Ks. Proboszcz swoim słowem końcowym pokazał nam 2 drogi ludzkiego życia które zawierają się w tajemnicy krzyż. Droga miłości Boga, to belka pionowa i belka pozioma Miłości bliźniego jak siebie samego. Na zakończenie otrzymaliśmy błogosławieństwo i ucałowaliśmy nasze krzyże domowe, które nam towarzyszyły w czasie Drogi Krzyżowej. Było nas wielu. Obecne były dzieci, młodzież i całe rodziny. DROGA KRZYŻA TO DROGA MIŁOŚCI.