Odpust NMP Różańcowej w Myszkowie Mrzygłodzie

W niedzielę 7 października  będziemy obchodzić nasz Odpust Parafialny ku czci NMP Różańcowej. Suma odpustowa o godz. 12.00 która poprowadzi ks. Kazimierz Świerdza, potem procesja różańcowa do 5 ołtarzy.  Zapraszamy wszystkich parafian, poczty sztandarowe, panie i panów niosących feretrony.  Dzieci klasy IV a i b wraz z rodzicami zapraszamy w strojach komunijnych do sypania kwiatów. A chłopców w garniturkach do asysty. Na Mszę sw. o 16.00 zapraszamy rodziców i dzieci klasy III komunijnej, bo w tym dniu rozdajemy Różańce.

Prośmy naszą Królową Różańca Świętego, której odpust obchodzimy, aby w tym roku pomogła nam wyprosić pomyślność dla naszej Ojczyzny, pokój dla naszych rodzin i dla nas. Królowo Różańca Świętego. Módl się za nami!

ZAPRASZAM NA ODPUST PARAFIALNY 07.X.2018r. SUMA O GODZ 12.00 POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE O 8.00, 9.30 I 16.00..