PIELGRZYMKA DIECEZJALNA KÓŁ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

10.00 – MODLITWA RÓŻAŃCOWA w intencji Ojczyzny –  Nowicjat Pauliński z Leśniowa
11.00 – KONFERENCJA  „Maryja naszą drogą” – ks. Stanisław Gancarek
przerwa na kawę
12 00 – EUCHARYSTIA w intencji Kół Żywego Różańca z Archidiecezji Częstochowskiej – Magister nowicjatu OO Paulinów
13.00 PRZERWA NA POSIŁEK (Możliwość obiadu –przysmaki mrzygłodzkie)
14.00 DROGA KRZYŻOWA NA KALWARII

W 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę i 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II, zapraszamy wszystkie Koła Parafialne Żywego Różańca, wraz ze swoimi  Zelatorami i Moderatorami.

W celach organizacyjnych prosimy o zgłoszenie grupy telefonicznie 608450004, lub mailowo: jacyk@go2.pl,rozaniec@o2.pl