I KOMUNIA ŚWIĘTA – 23.05.2021

Dziś Uroczystość I Komunii świętej. 21 dzieci klasy III po raz pierwszy przystąpiło do stołu Pańskiego. Dziękuję rodzicom  za posprzątanie i udekorowanie naszej świątyni. Dziękuję za dar ołtarza dla Parafii.

Dzieci komunijne wraz z rodzicami przychodzą na biały tydzień o 17.30 .

PONIEDZIAŁEK – dziękujemy za chrzest święty i za naszych rodziców. Przynosimy świece i zdjęcia rodziców – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

WTOREK – modlitwa za bacie dziadków i nauczycieli, rodzeństwo, nauczycieli i wychowawców.

ŚRODA – zawierzenie się Matce Boże. Modlitwa za mamy.

CZWARTEK – modlitwa za kapłanów.

PIĄTEK – zawierzenie się Bożemu Sercu.

SOBOTA – modlitwa za Ojczyznę i rozdanie obrazków komunijnych.