OGŁOSZENIA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023

1.  W drugą niedzielę listopada od 2009 roku obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich. Naszą modlitwą  i ofiarami do puszek wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary. Z powodu wiary cierpią prześladowanie, a niejednokrotnie także oddają życie. Niech nasza modlitwa wyprasza im wolność w wyznawaniu wiary i wypełnianiu codziennych obowiązków.  Bóg zapłać za wszystkie ofiary do puszki

2. Dziś spotkania mają o godz.9.30 jako przygotowanie do bierzmowania ma klasa VI o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klasy III komunijnej.  Za tydzień spotkania mają o 9.30 jako przygotowanie do Bierzmowania  klasy VIII i VII,  o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klasy II i II jako przygotowanie do Komunii św.

3. U nas Wieczornica Niepodległości  jutro w poniedziałek 13 listopada w Sali Teatralnej  w Domu Pielgrzyma po mszy o godz. 17.30. Zapraszamy Dzieci, Młodzież i wszystkie osoby dorosłe z całymi rodzinami. Wieczornicę przygotowują dzieci i wychowawcy świetlicy Kuźnia Talentów i Możliwości a także Fundacja Przyjaciel z sercem. Po wieczornicy mały słodki poczęstunek.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Mrzygodzkiej o godz.17.30. Zapraszam wszystkich, szczególnie Akcję katolicką. Po mszy miesięczne spotkanie Akcji Katolickiej w Domu Pielgrzyma

5. W najbliższą sobotę po mszy św. o 16.30 spotkanie dla rodziców i dla chrzestnych, którzy w najbliższym czasie będą mieli u nas chrzest lub będą w innych parafiach rodzicami chrzestnymi.  Po spotkaniu wystawiam odpowiednie zaświadczenia.

6. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania klasy VIII i VII i Oaza oraz Lektorzy wyjednają za 2 tygodnie w sobotę 02 grudnia na Kane Młodych do Częstochowy. Z młodzieżą jedzie ks. Marek. Zapisy w Zakrystii lub u ks. Marka. Wypełniamy deklarację podpisaną przez rodziców

Warsztaty  miesięczne dla wolontariuszy w najbliższy piątek o godz 16.00 w Domu Pielgrzyma. Zapraszamy młodzież szkół średnich

7. W grudniu 11 nasza Parafia wraz z dekanatem Myszkowskim jedzie na czuwanie nocne do Częstochowy. Wyjeżdżamy w sobotę po południu, potem apel, czuwanie i kończymy Mszą św. o godz 24.00 przed obrazem Matki Bożej. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

9. W ostatnim tygodniu odeszła do niebieskiej ojczyzny Edwarda Gębka Polećmy naszych zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…