PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04.2024

1. Dziś Drugi Dzień Świąt  Zmartwychwstania Poniedziałek Wielkanocny msze w porządku niedzielnym 8, 9.30,1130, 12.30 i 16.00. Dziś Taca na KUL

2. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, Msze jak w każdą niedzielę, a o godz. 15 spotkajmy się na godzinie miłosierdzia. Bóg nieustannie nas zaskakuje miłosierdziem okazywanym nam w przeróżny sposób. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności Bogu. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia. Odpust na Będuszu.

3. Za tydzień w naszej Parafii będziemy przeżywać Niedzielę powołań. Będzie trzech kleryków z naszego Wyższego seminarium Duchownego. Będą dawać swiadectwo swojego powołania.

Za tydzień spotkania mają. Po mszy o 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania klasa VI, VII i VIII. Przychodzimy obowiązkowo. Przypominam o dzienniczkach spotkań. Na 11.30 zapraszamy wszystkie klasy od I – V wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne, które poprowadzą klerycy.

Spotkanie służby Liturgicznej Ołtarza, wszystkich ministrantów, Lektorów i kandydatów o godz. 11.00.

4. Wyjazd Pielgrzymkowy do Wielunia na początek Peregrynacji w sobotę 6 04 o godz. 7.15. Rada Parafialna zabiera poczet sztandarowy, a Rycerze Jana Pawła II jadą w strojach galowych.

5. W tym tygodniu I czwartek I, Piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź dla kas od IV – VI o 17.00 potem zostajemy na Mszy św. Czuwanie pokutne rozpoczynamy mszą o 17.30, potem czuwanie przejmuje Koło Różańcowe nr 4. Czuwanie młodzieży o godz. 20.00 prowadzi   Oaza i Lektorzy.