Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Częstochowskiej

W sobotę 07 października w Święto Matki Bożej Różańcowej odbędzie się w Sanktuarium Diecezjalnym Matki Bożej Różańcowej w Mrzygłodzie Pielgrzymka Kół Różańcowych z Archidiecezji Częstochowskiej. Zapraszamy wszystkie Koła Różańcowe razem ze swoimi Zelatoram i Moderatorami Parafialnymi.

Program 07.10.2023 – Sanktuarium Mrzygłód

godz 10. 30 Powitanie Pielgrzymów i Konferencja „Różaniec siłą i ratunkiem dla chorych i cierpiących”

godz. 11.00 Modlitwa Różańcowa z Procesją – poprowadzą Ojcowie i bracia Paulini z Leśniowa

godz 12.00 Eucharystia w intencji Kół Żywego Różańca i o rozwój tego dzieła z Ojczyżnie w Parafiach i rodzinach.

• wręczenie Dyplomów dla zgłoszonych Parafii i dla złasłużonych członków Żywego Różańca.
  • Odpust jubileuszowy z okazji 650 lecia Parafii Mrzygłód
  • Posiłek – przysmaki Mrzygłodzkie